Moda i ljepota

Velike, male, viseće i neobične... Naušnice

Autor: Petra Jutrović, 12. 5. 2013.

Velike, male, viseće i neobične naušnice su nam velika strast i jedan od omiljenih modnih dodataka. Vrlo je zabavno često ih mijenjati pa tako neke od nas imaju pravu malu zbirku ovog popularnog nakita. Kako bi ih što bolje kombinirale sa svojom odjećom te izabrale one koje su najviše u skladu s vašim stilom, donosim vam pregled nekih od najpoznatijih modela, koje sigurno i same vrlo rado nosite.

Vječna ljubav - kolutovi

Osim što su veliki miljenici zvijezda poput JLo, klasični kolutovi u zlatnoj ili srebrnoj boji pravi su ‘must have’. Slažu se s dnevnim, ali i svečanijim izdanjima. Savršeno pristaju uz jednostavne traperice i sportsku majicu.

Kolutovi

Elegancija u malom

Klasični biseri ili cirkoni dati će dozu profinjenosti svakoj kombinaciji, a odlično pristaju kombinacijama uz koje ne želite previše dodataka, već jedan koji će cijeli look učiniti vrlo elegantnim.

Elegancija u malom

Viseći dragulji

Naušnice u obliku lustera ukrašene raznim šarenim kamenčićima pravo su zadovoljstvo za svaku ljubiteljicu nakita. Teško je odoljeti ovim predivnim bojama.

Viseći dragulji

‘Cuff’ naušnice

Naušnice koje se zakvače na gornji dio ušne resice praktične su i za one koje nemaju probušene uši, jer postoje modeli koji se samo pomoću male kvačice lako pričvrste na željenu poziciju. Uz razne ukrase koji se na njima mogu nalaziti su i neodoljiva pera, idealna za prilike kada ne želite proći nezamijećeno!

Napomena: ove naušnice nisu prigodne za dolazak u školu.

'Cuff'

Izvor: Teen385.com