« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

31.12.2020. 11:50
Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta - Nabava usluge nadogradnje CMS-a appeared first on CARNET .

30.12.2020. 14:18
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju. CARNET nabavom usluge znanstvenog ... The post Nabava usluge znanstvenog istraživanja, pripreme i provedbe eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju appeared first on CARNET .

29.12.2020. 17:01
HITNO Poteskoce uslijed potresa
Postovani, Danas, 29.12.2020., zbog posljedica potresa CARNET NOC biljezi sljedece poteskoce: * Cvoriste Pozega – povremeni prekidi veze * Cvoriste Velika Gorica – prekid medjugradske veze * Cvoriste Zagreb-PMF-Geografski odsjek ... The post HITNO Poteskoce uslijed potresa appeared first on CARNET .

29.12.2020. 14:01
INFO Najava radova – Istra, 30.12.2020 u 00:10
Postovani, U srijedu 30.12.2020 izmedju 00:10 i 01:00, CARNET NOC ce napraviti izvanrednu nadogradnju mreznih uredjaja u CARNET cvoristu Pula. Zbog navedenih radova doci ce do 10 minutnog prekida povezanosti ... The post INFO Najava radova – Istra, 30.12.2020 u 00:10 appeared first on CARNET .

29.12.2020. 11:01
INFO Najava radova – Istra, 30.1.2020 u 00:10
Postovani, U srijedu 30.1.2020 izmedju 00:10 i 01:00, CARNET NOC ce napraviti izvanrednu nadogradnju mreznih uredjaja u CARNET cvoristu Pula. Zbog navedenih radova doci ce do 10 minutnog prekida povezanosti ... The post INFO Najava radova – Istra, 30.1.2020 u 00:10 appeared first on CARNET .

23.12.2020. 12:53
Nabava IKT opreme za školske učionice – faza 1
Broj objave u EOJN RH: 2020/S 0F2-0045863 The post Nabava IKT opreme za školske učionice – faza 1 appeared first on CARNET .

16.12.2020. 13:44
Nabava usluge izrade online oblika obrazovanja – prethodno savjetovanje
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za postupak javne nabave usluge izrade online oblika obrazovanja u sklopu projekta e-Škole. Prethodno savjetovanje ... The post Nabava usluge izrade online oblika obrazovanja – prethodno savjetovanje appeared first on CARNET .

Slobodne aktivnosti

Naša škola nudi svojim učenicima niz slobodnih aktivnosti:

• Pjevački zbor
  • Orkestar

Pjevački zbor OŠ Turnić

Orkestar OŠ Turnić

Najveći broj mlađih i starijih učenika uključeno je školski zbor i orkestar.

Pri školi i župnoj crkvi svetog Josipa djeluje dječji zbor "Ljiljani", koji su objelodanili i svoj CD.

Dječji zbor Ljiljani - OŠ Turnić

• Literarno-novinarska,
  • Knjižničari

O svemu nas izvješćuju i na natjecanjima sudjeluju mladi novinari i literati, a o književnim susretima i novinama u knjižnom fondu mladi knjižničari.

• Scenska,
  • Plesno-ritmička,

Učenici mlađih razreda vole ples i scenski izričaj, te rado pristupaju sa svojim učiteljicama na LIDRANO.

• Keramika,
  • Likovna,

Nezaustavljiva je mašta likovne skupine kako mlađih učenika tako i starijih, pogotovo keramičara i grafičara kojima, gotovo, ne mogu izmaknuti prva mjesta na državnim i međudržavnim natjecanjima, a hodnike škole krase njihovi radovi.

Keramika - OŠ Turnić

• Mladi čakavčići,
  • Mladi ekolozi,
  • Mladi matematičari,
  • Astronomi,
  • Mladi englezi,
  • Geografi,
  • Povjesničari,
  • Biolozi,
  • Športska sekcija  (streljaštvo, šah, badmington, nogomet, plivanje, tenis)
  • Skijaška sekcija

Veliki interes učenici pokazuju za sport i postižu lijepe uspjehe u streljaštvu, tenisu, stolnom tenisu, badmintonu (unutar skupine posebno su vrijedni učenici mlađe dobne skupine, koje bodri njihova učiteljica), dalje slijede rezultati u odbojci, nogometu, plivanju, kuglanju, košarci, rukometu. Košarkaški klub "Turnić 95" je vrlo brojan i natjecateljski spreman.

• Crveni križ
  • Ekološka skupina
  • Elektronika
  • Robotika
  • Informatika
  • Web-grupa
  • Napredni programeri

Učenici vjeronaučne napredne skupine uvijek dođu do državnog natjecanja na njihovoj olimpijadi.

Učiteljice  učenika mlađih razreda njeguju posjete Staroj Sušici i objedinjuju odgojno-obrazovne sadržaje s školom u prirodi. Uz nastavni program ne nedostaje igara na svježem zraku, snijegu ili proljetnoj livadi, izleta u obližnja goranska mjesta, kroz bogatu šumu flore i faune.