Produženi boravak

U našoj školi, program produženog boravaka organizira se već dugi niz godina. Kako smo organizaciju zaplanirali, pogledajte u nastavku.

A onda, zavirite u našu galeriju i ispunite se ljubavlju i radošću. Kod nas je ima mnogo i bezuvjetno je širimo. Usto, jako se dobro zabavljamo.

Škola je škola, ali boravak je prava fora!!!!

Razred:

Broj učenika:

Učiteljica:

1.a i 1.b razred

Adriana Ažić

2.a i 2.b razred

2. a Silvia Stanišić

2. b Valerija Modrušić

3.a, 3.b razred   Margareta Mikulić

U školi smo od 7.00 h do 17.00 h !

A što radimo u produženom boravku???

U produženom boravku nas svaki dan očekuje novo iznenađenje!

Nakon što napišemo domaću zadaću, ponovimo i uvježbamo usvojeno nastavno gradivo, krećemo u avanture.

Imamo recept za sretan produženi boravak!! Svakodnevno ga se pridržavamo i najsretnija smo djeca na svijetu. Slobodno ga zapišite i Vi. Vrlo je jednostavan za upotrebu. Potrebno ga je samo koristiti redovito!

A naša kuharica Veronika nas uvijek nadgleda kako ne bismo nešto propustili. Stoga, jasno Vam je.. istražujemo različite namirnice i mnogo kuhamo. I sve nam je tako ukusno. Za prste polizati!!

Istražujemo o različitim životinjama, izgrađujemo im domove i brinemo se o njima.

Osim što brinemo o životinjama, posjedujemo i vrt u kojem sadimo razne biljke, zalijevamo ih, okopavamo ih, a ponekad i pričamo s njima.                                      Čuli smo kako biljke to jako vole. A i nama se sviđa.

Ponekad smo raspoloženi za priču, a ponekad za ples. Stignemo sve!!

Slikamo, crtamo, izrađujemo plakate, sudjelujemo u međunarodnim projektima, visimo s karika, igramo se, radimo lude frizure, razvijamo razne vještine, surađujemo međusobno i s našom školskom knjižničarkom, s mnogim vanjskim suradnicima, recikliramo..

A kad nam je prevruće, odemo na more... ma ne možemo vam ni nabrojati što sve radimo.

Produženi boravak je naš drugi dom!

Od svih tih aktivnosti, ogladnimo. A za to se svakodnevno brinu i naše tete kuharice. Hvala im na tome. Često im zahvalimo i pjesmom, a često im poklonimo cd-e (čiste tanjure). To najviše vole!

Evo, i danas smo pojeli sve!

Ne dvojite, pridružite nam se i otkrit ćemo Vam još svašta! ;)

I zapamtite: "Škola je škola, ali boravak je prava fora!"

U nastavku možete pogledati aktivnosti prema odjeljenjima. Zabave Vam neće nedostajati!

Šaljemo Vam zagrljaje!

Vaši produženci!

vijesti

PRIVREMENI REZULTATI NATJEČAJNOG POSTUPKA UPISA U PRODUŽENI BORAVAK Vijest ima dokument u privitku

Autor: Julijana Jaganjac, 30. 8. 2023. 14:46

Natječajni postupak upisa u program Produženog boravka u Osnovnoj školi Turnić zaključen je 25. kolovoza 2023. godine.

Škola ostavlja mogućnost izmjene redoslijeda u slučaju odustajanja upisanih.

U nastavku donosimo privremene rezultate natječajnog postupka za upis u program Produženog boravka školske 2023./2024. godine.

UPISI U PRODUŽENI BORAVAK ZA 1., 2. i 3. RAZREDE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Katarina Pavletić, 14. 7. 2023. 13:14

Dragi roditelji,

U privitku se nalaze Upisnica i Uvjeti upisa u produženi boravak za 2023./2024. školsku godinu za 1., 2. i 3. razrede.

Molimo Vas da svu potrebnu dokumentaciju dostavite u razdoblju od 21. do 25. kolovoza 2023. godine, od 8:00 do 12:00 sati u Školu.

Također, produženi boravak će započeti sa radom od 11.9.2023 godine. Drugim riječima, kao i do sada, prvi tjedan škole neće biti produženog boravka.

S poštovanjem, Jasna Sandalj, ravnateljica