Ponude za izlete, ekskurzije i izvanučioničnu nastavu

Odluka o odabiru turističke agencije za ekskurziju 8. razreda

Autor: Monika Turković, 10. 6. 2022. 08:47

Sukladno članku 12. st. 5. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14 i 81/15), na roditeljskom sastanku održanom 9. lipnja 2022. godine, donesena je konačna Odluka o odabiru turističke agencije za organizaciju višednevne izvanučionične nastave u Dalmaciju za učenike 8. razreda, od 19. do 21. rujna 2022. godine.

nastave u Dalmaciju za učenike 8. razreda

broj poziva 3/22.

Na roditeljskom sastanku održanom 9. lipnja 2022. godine roditelji, učitelj voditelj i učitelj pratitelj, nakon provedenog glasovanja, većinom glasova nazočnih članova, donijeli su sljedeću

O D L U K U

Izabrana je ponuda turističke agencije

ABC Travel, Trpimirova 5.a, 51000 Rijeka

Predsjednik Povjerenstva:

Nikola Filipović, mag. educ. math et inf.

[više]

ODABIR AGENCIJE ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČNU NASTAVU - EKSKURZIJA (3/22)

Autor: Monika Turković, 8. 6. 2022. 13:43

ODABIR AGENCIJE ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČNU NASTAVU - EKSKURZIJA (3/22)

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnijih ponuda po javnom pozivu 3/22, koji je održan u utorak 7. lipnja 2022. godine u OŠ Turnić u 17.00 sati odabrane su tri ponude za ekskurziju učenika 8.a i 8.b razreda kako slijedi :

1. ABC Travel, Rijeka
  2. Arriva Travel (Autotrans d.d.), Cres
  3. CROMATOURS d.o.o., Opatija

te vas ovim putem pozivamo da predstavite svoje ponude zainteresiranim roditeljima u četvrtak, 9.6.2022  u 17.00 sati u OŠ Turnić.

Očekivano trajanje prezentacije ekskurzije je 10 minuta i 5 minuta za pitanja roditelja.

Roditelji će glasovanjem odabrati jednu putničku agenciju za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

Poziv agencijama za ekskurziju rujan 2022. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Malnar Zidarić, 18. 5. 2022. 13:02

Poštovani,

objavljujemo javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučionične nastave (ekskurzija) učenika 8. razreda Osnovne škole Turnić, Rijeka od 18. svibnja do 1. lipnja 2022. godine. Konačna odluka biti će odabrana od strane roditelja.

Molimo Vas da ne temelju priloženog obrasca dostavite Vašu ponudu.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom »Javni poziv – ne otvaraj« i brojem ponude ili na email os-turnic@os-turnic-ri.skole.hr.

S poštovanjem,

Ravnateljica škole: Jasna Sandalj,prof.

[više]

Odluka o odabiru turističke agencije za izvanučioničku nastavu 8. razreda. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Malnar Zidarić, 1. 4. 2022. 12:00

ODABIR AGENCIJE ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČNU NASTAVU - EKSKURZIJA

Autor: Marija Malnar Zidarić, 23. 3. 2022. 09:58

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnijih ponuda po javnom pozivu 1/2022, koji je održan u ponedjeljak 21.ožujka 2022. godine u OŠ Turnić u 17.30 sati odabrane su tri ponude za ekskurziju učenika 8.a, 8.b i 8.c razreda kako slijedi :

1. A. N. A. B. A. R. tours d.o.o Rijeka
  2. Arriva Travel (Autotrans d.d.), Cres
  3. ABC Travel, Rijeka

te vas ovim putem pozivamo da predstavite svoje ponude zainteresiranim roditeljima u srijedu, 30.3.2022  u 18.00 sati u OŠ Turnić.

Roditelji će glasovanjem odabrati jednu putničku agenciju za organizaciju Škole u prirodi.

ODABIR AGENCIJE ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČNU NASTAVU - ŠKOLU U PRIRODI

Autor: Monika Turković, 15. 3. 2022. 15:18

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnijih ponuda po javnom pozivu 1/2022, koji je održan u ponedjeljak 14.ožujka 2022. godine u OŠ Turnić u 18.00 sati odabrane su tri ponude za višednevnu Školu u prirodi učenika 4.a i 4.b razreda kako slijedi :

1. A. N. A. B. A. R. tours d.o.o Rijeka
  2. Stella tours Rijeka
  3. Croma tours d.o.o. Lovran

te vas ovim putem pozivamo da predstavite svoje ponude zainteresiranim roditeljima u ponedjeljak, 21.3.2022  u 17.30 sati u OŠ Turnić.

Očekivano trajanje prezentacije višednevne izvanučionične nastave - Škole u prirodi je 10 minuta i 5 minuta za pitanja roditelja.

[više]

PREDMET: Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučionične nastave Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Malnar Zidarić, 1. 3. 2022. 12:19

Poštovani,

ovim putem Vas pozivamo na javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučionične nastave (ekskurzija) učenika 8. razreda Osnovne škole Turnić, Rijeka od 16. svibnja do 27. svibnja 2022. godine. Konačna odluka biti će odabrana od strane roditelja.

Ravnateljica škole:

Ljiljana Kulaš-Jutrović,prof.

Autor: Marija Malnar Zidarić, 22. 2. 2022. 14:09

PREDMET: Javni poziv za organizaciju terenske nastave

- dostavlja se

TURISTIČKIM AGENCIJAMA

- svima -

Poštovani,

ovim putem Vas pozivamo na javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave (Škola u prirodi) učenika 4. razreda Osnovne škole Turnić, Rijeka od 08. do 10. lipnja 2022. godine u Hrvatsko zagorje.

Molimo Vas da ne temelju priloženog obrasca dostavite Vašu ponudu.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom »Javni poziv – ne otvaraj« i brojem ponude.

Ravnateljica škole:

Ljiljana Kulaš-Jutrović,prof.

« Kolovoz 2022 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Turnić Rijeka / Franje Čandeka 20, HR-51000 Rijeka / os-turnic-ri.skole.hr / os-turnic@os-turnic-ri.skole.hr