Moda i ljepota

Majice s printom koje morate isprobati

Autor: Vivien Lok, 8. 5. 2013.

Osim što savršeno idu uz traperice ili kratke hlače, ovakve majice savršeno će se uklopiti u vaša dnevna izdanja, ali i ona za izlaske, a kako bi lakše odabrali one baš po vašem ukusu, donosimo vam par prijedloga s trendy printevima koje morate isprobati:

Black and white:

Crno-bijele majice lako ćete moći kombinirati na sve, a ako se odlučite od glave do pete biti u crno-bijelom svijetu, u tren ćete postići vrlo chic izgled.

Flower power:

Cvjetni uzorak i ove sezone rado nosimo na hlačama, jaknama i suknjama, a mi vam predlažemo da se cvjetova ne odričete ni kada su u pitanju majice. Styling možete nadopuniti nježnim nakitom, a odlično će se uz ovakve majice slagati i hlače u pastelnim tonovima.

Animal:

Životinjsko carstvo volimo i na svojim majicama, a ako ste ljubitelj životinja, vrijeme je da to dokažete i svojom odjećom.

Romantic world:

Majice s raznim romantičnim printevima lijepo će se uklopiti u vaš proljetni look i definitivno vam podignuti raspoloženje, a možete ih lako kombinirati sa svijetlim trapericama i balerinkama.

Text me!

Ima li boljeg načina za prenijeti željenu poruku nego preko svoje majice? Mi mislimo da nema, a ako u dućanima niste pronašli riječi koje bi bile baš po vašem ukusu, savjetujemo vam da na običnu bijelu ili crnu majicu svoj tekst ispišete sami!

Izvor: Teen385.com