« Rujan 2021 »

20.09.2021. 14:48
U organizaciji Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU u Splitu je danas održana konferencija svečanog predstavljanja Financijskih mehanizama Europskog gospodarskog prostora (EGP) i Kraljevine Norveške 2014.- 2021. u Republici Hrvatskoj ... The post Projekt ATTEND na svečanom predstavljanju financijskih mehanizama EGP i Kraljevine Norveške appeared first on CARNET .

17.09.2021. 15:21
CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje
Nastava je tek nedavno počela, a vaš raspored je već prilično gust? U potrazi ste za inspiracijom kako na jednostavan način iskoristiti već dostupne digitalne sadržaje u vlastitoj nastavi? Pozivamo ... The post CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje appeared first on CARNET .

17.09.2021. 12:04
INFO Najava radova – CARNET – promjena termina
Postovani, Obavjestavamo vas o promjeni termina najavljenih radova za Sibensko-kninsku zupaniju. Novi termin je pomaknut za dva dana te glasi: – 23.09.2021. od 07 do 08 sati – Sibensko-kninska zupanija ... The post INFO Najava radova – CARNET – promjena termina appeared first on CARNET .

16.09.2021. 18:04
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Zadarska zupanija
Postovani korisnici, Danas, 16.09.2021. oko 17:10 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost za ustanove clanice CARNET-a na podrucju Zadarske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Zadarska zupanija appeared first on CARNET .

16.09.2021. 12:08
Svake godine u listopadu obilježava se Europski mjesec kibernetičke sigurnosti. Tim povodom CARNET-ov Nacionalni CERT provodit će niz aktivnosti s ciljem osvještavanja hrvatskih građana o važnosti kibernetičke sigurnosti, kako bi ... The post Uz slogan ,,Razmisli prije nego klikneš!" obilježavamo Europski mjesec kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

15.09.2021. 18:04
INFO Najava radova – CARNET – 21.-22.09.2021.
Postovani, U svrhu osiguravanja stabilnosti rada okosnice CARNET mreze, CARNET NOC ce izvrsiti programsku nadogradnju mreznih uredjaja uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti CARNET korisnika prema sljedecem rasporedu: ... The post INFO Najava radova – CARNET – 21.-22.09.2021. appeared first on CARNET .

15.09.2021. 08:30
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta - nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

14.09.2021. 09:40
Webinar: Što je novo u novom Loomenu?
U petak, 17. rujna 2021. godine u 13 sati održat će se webinar na temu novog Loomena. Na ovom webinaru odgovorit će se na pitanja koji su razlozi arhiviranja starih ... The post Webinar: Što je novo u novom Loomenu? appeared first on CARNET .

13.09.2021. 16:51
Cjelodnevnom radionicom za osposobljavanje predavača započeo je Program obrazovanja za unaprjeđenje digitalnih kompetencija odgojno-obrazovnih radnika u sklopu druge faze programa "e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola za 21. stoljeće". Radionice ... The post Uskoro započinju radionice za unaprjeđenje digitalnih kompetencija učitelja i nastavnika u 1321 školi u Hrvatskoj appeared first on CARNET .

10.09.2021. 18:04
INFO Uspostava mrezne povezanosti – OKTV – Zagreb
Postovani, Prema informacijama koje smo zaprimili od OKTV NOC-a, problemi na cvoristu su sanirani te se ne ocekuju daljnje poteskoce. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – OKTV – Zagreb appeared first on CARNET .

Ukupno: 920948
Prvašići šire ljubav na eTwinningu
Autor: Dijana Matijević, 5. 3. 2017.

Učenici prvog razreda produženog boravka uključili su se u eTwinning projekt tipičan za veljaču, „Hearts&Valentines“. Oduševljeni idejom širenja ljubavi, prvašići su prionuli na posao i više no uspješno realizirali svaku zadanu aktivnost. U projekt su se uključile 192 škole iz cijele Europe. Pogledajte što smo mi radili…

Ideja projekta bila je širiti ljubav prema svemu što volimo i što nas veseli, ne samo prema simpatiji. Svakodnevni razgovori o tome što volimo i koga volimo potaknuli su lavinu ideja pa smo napravili stablo ljubavi s mnoštvom ljubavnih poruka posvećenih mamama, tatama, braći, sestrama, bakama, djedovima, ali i školi, učiteljicama, prijateljima, ljubimcima, prirodi itd.

Prvašići su pronašli tisuću i jedan razlog zašto vole školu pa su poseban ljubavni pano darovali školi i svima koji vole…Bojali su drvana srca, slagali grančice kivija u oblik srca, upisivali imena i pisali što je za njih ljubav.

Načinili su prekrasne magnetiće s ljubavnim minijaturama, srce od plutenih čepova i na kraju izradili krasne čestitke onima koje vole. Nazvali smo ih ruke ljubavi.

Redovito smo pregledavali twinspace projekta i komentirali ideje učenika iz drugih zemalja te na taj način bili izloženi engleskom jeziku. Odličnu zabavu i što smo sve naučili ne trebamo ni spominjati.heart

Priloženi dokumenti:
etw_certificate_140369_hr.pdf (127.86 KB)