« Travanj 2021 »

16.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

16.04.2021. 13:45
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nabave mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže i CARNET podatkovne centre appeared first on CARNET .

12.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – Zadarska zupanija 15.04.2021. od 16:00-17:00h
Postovani, U cetvrtak, 21. travnja 2021.g., pruzatelj usluga Odasiljaci i veze d.o.o. u suradnji sa CARNET-om izvrsiti ce nadogradnju medjugradske veze uslijed cega ce, u najavljenom intervalu, doci do 15 ... The post INFO Najava radova – Zadarska zupanija 15.04.2021. od 16:00-17:00h appeared first on CARNET .

08.04.2021. 12:21
Nabava usluge izrade, organizacije i provedbe online oblika obrazovanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge online oblika obrazovanja. Cilj predmeta nabave je izrada online obrazovnih sadržaja te organizacija i provedba online obrazovanja odgojno-obrazovnih ... The post Nabava usluge izrade, organizacije i provedbe online oblika obrazovanja appeared first on CARNET .

02.04.2021. 10:32
Webinar: "Loomen – Praćenje napretka"
U četvrtak, 15. travnja 2021. godine s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen – Praćenje napretka". Peti u nizu webinara o Loomenu namijenjen je naprednijim ... The post Webinar: "Loomen – Praćenje napretka" appeared first on CARNET .

01.04.2021. 13:10
Besplatna online edukacija za žene u sklopu projekta Work in tech
Žene su vrijedan resurs u IT sektoru, a Vi ste žena koja želi steći vještine i znanja potrebne za početak ili napredovanje u IT karijeri? Željni ste znanja koja bi ... The post Besplatna online edukacija za žene u sklopu projekta Work in tech appeared first on CARNET .

29.03.2021. 15:46
Najavljujemo ovogodišnji Znanstveni piknik
Ove godine održat će se jubilarno deseto izdanje Znanstvenog piknika – događanja kojemu je glavni cilj popularizirati znanost među širom populacijom s posebnim fokusom na učenike. Znanstveni piknik organizirat će ... The post Najavljujemo ovogodišnji Znanstveni piknik appeared first on CARNET .

26.03.2021. 14:54
Istraživanje tržišta – nabava sustava za jednostavnu autentifikaciju (FI)
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nabava sustava za jednostavnu autentifikaciju (FI) appeared first on CARNET .

26.03.2021. 13:52
CARNET nastavlja provedbu virtualnih radionica
Nastavljamo s ciklusom virtualnih radionica namijenjenih odgojno-obrazovnim djelatnicima koji žele saznati više o pripremi i provedbi videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznati se sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET ... The post CARNET nastavlja provedbu virtualnih radionica appeared first on CARNET .

25.03.2021. 09:31
Istraživanje tržišta – Poziv na sastanak
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti za zaštitu prometa elektroničke pošte i Internet prometa svih škola u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: ... The post Istraživanje tržišta – Poziv na sastanak appeared first on CARNET .

Za učenike i članove obitelji!
Autor: Ljiljana Kulaš - Jutrović, 23. 10. 2020.

Poštovani učenici i članovi obitelji,

s obzirom na to da ste tijekom boravka na nastavi (5.a, 6.a, 6.b) bili izloženi infekciji COVID 19, prema službenom se protokolu određuje mjera karantene/samoizolacije za sve učenike u razredu koji su bili na nastavi. Mjera se izriče samo učenicima, a ne i ukućanima.

To znači da se osobe koje žive u kućanstvu s osobom u samoizolaciji, ponašaju „uobičajeno“, odnosno one nisu u samoizolaciji i na njih se mjere ne primjenjuju. Braća i sestre mogu ići u školu, na studij ili na posao, a roditelji na posao.  (Ovo je mišljenje liječnice, a roditelji odlučuju hoće li poslati djecu u školu; preporuka škole je bila ostanak na nastavi po modelu C ISKLJUČIVO iz preventivnih razloga i učenicima se ne upisuju izostanci ukoliko su uključeni u online nastavu!)

Bez obzira na to, svi članovi kućanstva trebaju provoditi pojačanu osobnu higijenu i higijenu prostora te ograničiti svoja kretanja i socijalne kontakte tako da njihove radne i ostale neodgodive obveze nisu narušene. (Također mišljenje liječnika!)

Ako osoba (učenik) u samoizolaciji razvije znakove bolesti, javlja se svom izabranom liječniku/nadležnom školskom liječniku ukoliko nije u mjestu prebivališta, koji ga šalje na testiranje.

Sve upite i odgovore možete dobiti kod školske liječnice dr. Fugošić-Lenaz (natasa.fugosic-lenaz@zzjzpgz.hr) koja nam je na raspolaganju i s kojom smo u kontaktu.

Poštovani, ponavljam se… sve što radimo, radimo kako bi zaštitili sve nas i ostali što duže u školi!!!

Lijep pozdrav,

Ljiljana Kulaš-Jutrović, prof.