Križevci 2018.

Autor: Vesna Rabak, 22. 4. 2018.

Ove školske godine ponovno smo se s radošću uključili u 7. Susret hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva "Stjepan Kranjčić".

21. 4. 2018. uputili smo se zahvaljujući nesebičnoj pomoći mame Marijane Tomić put Križevaca gdje smo prisustvovali završnoj svečanosti dodjele nagrada.

Otvorenje susreta

Rad našeg petaša Duja Tomića pod imenom "Ime joj je Ljubav" ušao je u zbornik radova "Čuvarica srca moga" na državnoj razini.

Duje Tomić

Po dolasku u Križevce prisustvovali smo svečanosti dodjele nagrada gdje smo poslušali zanimljive radove učenika iz cijele Hrvatske. Nakon zasluženog obroka, uslijedile su radionice za mentore i učenike, vrlo edukativne i zanimljive. Imali smo prilike upoznati se s raznolikim sadržajima, a nakon toga uslijedio je posjet grkokatoličkoj crkvi, gdje smo također bili upoznati s vrlo poučnim sadržajima.

U grkokatoličkoj crkvi

U knjižnici grkokatoličke crkve

Dvije knjige pisane glagoljicom

Vrijeme je bilo prelijepo, ljetno, te smo se uputili u razgledavanje Križevaca, s guštom pojeli najbolje sladoledne kuglice ove godine grijući se na suncem obasjanom mjestu, te uživali, a zatim se uputili put Rijeke gdje smo stigli u večernjim satima. Gušti su gušti, a da bi do njih došli moramo biti marljivi što pokazujemo svojim rezultatima.

Na travanjskom suncu

Ovim putem pozdravljamo sve novostečene prijatelje. Nadamo se zajedničkom susretu i druženju i dogodine u Križevcima.