Pomoć Caritasovom domu za žene i djecu

Autor: Vesna Rabak, 24. 11. 2017.

Ove smo godine odlučili predbožićne dane posvetiti i uljepšati Domu sv. Ane te se ujedno podsjetiti da svatko ima pravo biti voljen i voljeti.

Nakon naše male Kahindo koja je krenula u školu, odlučili smo pomoći našim školarcima, predškolarcima, bebama i mamama Doma sv. Ane. Zaista se ponosimo jer smo marljivo i aktivno, i djeca i roditelji mlađih razreda i 5.a razreda sakupljali i donosili u školu odjeću, obuću, higijenske potrpštine, igračke (njih nam se bilo malo teže odreći), ali uz malo molitve..., i uspjeli napuniti našu učionicu vrećicama koje smo ovaj petak predali pedagoginji Sanji Doma sv. Ane. Njeno veliko "hvala" i zahvalan pogled ispunio je naša srca kao i saznanje da je domu zaista potrebna svaka naša pomoć.

Pomagati se uči o malih nogu

I ne samo njima koje smo ove godine izabrali kao svoje dugogodišnje prijatelje, nego i drugima kojima rado pomažemo. Život nije teorija, nego praksa, a mi se ponosimo našim životom koji se rađa, našim malenima i onima malo većima i naučenom.

U poklonjenoj monografiji Caritasovog doma za žene i djecu možete svi zainteresirani pročitati sve što vas zanima o Domu sv. Ane

Pozivamo usto na zadnju akciju ove kalendarske godine koja se odvija u svim hrvatskim školama, akciju "Za 1000 radosti" koja će se odvijati sve do Božića, a zatim na zasluženi odmor!

Svim ljudima dobre volje i otvorena srca želimo čestit i blagoslovljen Božić i predstojeće blagdane.

Veliko "hvala" na svemu što ste učinili i činite za dobrobit sviju!