Sklopili smo prijateljstvo s Lukinim portalom!

Autor: Jelena Kralj-Smiričić, 24. 1. 2012.

Dragi moji,

danas je baš poseban dan! Možda se pitate zašto?

Upravo danas sklopili smo prijateljstvo s Lukinim portalom.  Više o sebi reći će vam oni sami:

Dragi prijatelji iz OŠ "Turnić", dobrodošli na Lukin portal!

Lukin portal je mjesto za sve one koji nisu zaboravili da je najpametnije i najljepše biti dijete! Na Lukinom portalu se nalaze sve pjesme, priče, igrokazi, igre i upute kako sam načiniti zanimljive stvari. Pronaći ćete odgovore na mnoga pitanja, a svakodevno se, u Suncopisu,  možete družiti i sa svojim omiljenim književnicima; Sanjom Pilić, Silvijom Šesto, Zvonimirom Balogom, Božidarom Prosenjakom, Anom Đokić i drugima. Cijelo vrijeme su u tijeku i nagradne igre! Osvajajte knjige, slikovnice, CD-ove i još puno toga!

Možete nas posjetiti i na Facebook stranici portala (Portal za djecu)!

Na Lukinom portalu ćete također moći čitati o vašoj školi, donositi ćemo vijesti o događanjima, izletima, vašim uspjesima i svemu za što mislite da ne smijemo propustiti. Na taj će način i vaši prijatelji iz drugih škola moći više doznati o vama.

Veseli nas što smo započeli lijepo druženje!