Izlet u Gardaland

Autor: Antonija Šverko, 23. 6. 2014.

Dana 13. lipnja skupina učenika od petog do osmog razreda bila je na izletu u Gardalandu. Učenici su putovali dvama autobusima u pratnji profesora Damira Pernjaka, profesorice Leonile Marač te profesorica Jasne Popić i Antonije Šverko.

Unatoč vrućini bio je to dan za pamćenje i prava nagrada za one koji su uspješno završili ovu školsku godinu. Od svijeta mašte i avanture do adrenalinskog dijela parka učenici su imali priliku uživati u ljepotama ovoga zaista iznimnog mjesta. Predah od dnevne vrućine tražili su u rashlađenim kino dvoranama u kojima su mogli uživati u spektakularnim 3D i 4D projekcijama kao i u vodenim avanturama gdje vam već dok čekate u redu jamče da ćete se smočiti. Osvježenje i trenutak da se saberu dojmovi prije no što se zaputi prema sljedećoj atrakciji nude i raskošni parkovi i maštovite fontane.

Sretna lica učenika te pozitivna energija, duh prijateljstva i zajedništva pratio je učenike i njihove profesore tijekom cijelog putovanja te svima kojima nazivi Raptor, Blue Tornado, Colorado Boat i Atlantida nešto znače, poručujemo: Vidimo se i iduće godine!

Doživite avanturu začaranog stabla

Putujte svijetom mašte

Uživancija za najmlađe

Čarolija izgubljenog svijeta