preskoči na sadržaj

Osnovna škola Turnić Rijeka

 > Naslovnica
Vijesti

LIK 2022.

Autor: Marija Malnar Zidarić, 23. 3. 2022.

Dana 9. ožujka 2022. godine održano je županijsko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna – LIK na temu/poticaj „Ljudsko tijelo“- rekompozicija za učenike od 5. do 8. razreda osnovnih škola te „Ljudsko tijelo“- načini oblikovanja forme za učenike srednjih škola.  Njihove radove moći ćete  vidjeti na izložbi u Dječjoj kući. Otvorenje izložbe će biti od 18:00 sati u utorak 22. ožujka 2022. godine. Više o izložbi možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://djecjakuca.hr/dogadjanje/lik-2022-izlozba-radova-ucenika-osnovnih-i-srednjih-skola/

Ukupno je pristiglo 78 likovnih radova, a na natjecanje su se odazvale 27 osnovnih škola sa 69 učenička rada te 3 srednje škole s 9 učeničkih radova iz Primorsko – goranske županije.

 

NAGRAĐENI U KATEGORIJI OD 5. DO 8. RAZREDA OSNOVNIH ŠKOLA

  1. Dita Sošić 5. r; Mentor: Svjetlana Šalić; Osnovna škola „Gornja Vežica“
  2. Ivan Paro 8. r; Mentor: Svjetlana Šalić; Osnovna škola „Gornja Vežica“
  3. Mia Maras 8. r; Mentor: Igor Malnar; Osnovna škola „Nikola Tesla“

 

ZAPAŽENI UČENICI, MENTORI I ŠKOLE U KATEGORIJI OD 5. DO 8. RAZREDA OSNOVNIH ŠKOLA

Leona Meštrić 7. r; Mentor: Igor Malnar; Osnovna škola „Nikola Tesla“

Paula Nižić 6. r; Mentor: Maja Šikić; Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav

Nika Ljubičić 6. r; Mentor: Lucilla Micheli Marušić; Osnovna škola – Scuola elementare „Belvedere“

Nika Puškarić 5. r; Mentor: Igor Malnar; Osnovna škola „Nikola Tesla“

Alma Kudić 8. r; Mentor: Ivana Dužević;Osnovna škola „Srdoči“

Petra Rukavina 8. r; Mentor: Ivana Dužević;Osnovna škola „Srdoči“

Thalia Isabel Pajić 6. r; Mentor: Ivana Prelc Rukavina; Osnovna škola „Kostrena“

Petra Kovačević 8. r; Mentor: Andrea Dujmešić Kopić; Osnovna škola „Kozala“

Marija Špinčić 6. r; Mentor: Vanja Kusturin Zukić; Osnovna škola „Rikard Katalinić Jeretov“ Opatija

Lara Machiedo 6. r; Mentor: Vanja Kusturin Zukić; Osnovna škola „Rikard Katalinić Jeretov“ Opatija

Nina Matetić 7. r; Mentor: Andrea Dujmešić Kopić; Osnovna škola „Kozala“

Mila Car 8. r; Mentor: Vanja Kusturin Zukić; Osnovna škola „Rikard Katalinić Jeretov“ Opatija

Ivona Tojčić 5. r; Mentor: Silvana Konjevoda; Osnovna škola „Centar“

Filip Pertant 6. r; Mentor: Svjetlana Šalić; Osnovna škola „Gornja Vežica“

Jelena Dujmović; Mentor: Leda Tomulić; Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan" Krk

Sara Glavurtić 6. r; Mentor: Josipa Baljak; Osnovna škola „Turnić“

Tani Krstić 6. r; Mentor: Jasna Malner Ladašić; Osnovna škola „Brajda“

Lea Karuse 7. r; Mentor: Leda Tomulić; Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan" Krk

Lina Laury Brletić 7. r; Mentor: Silvana Konjevoda; Osnovna škola „Centar“

Lucija Barić 7. r; Mentor: Silvana Konjevoda; Osnovna škola „Centar“

Ena Peričić 7. r; Mentor: Eda Jozipović; Osnovna škola „Pećine“

Elisabeth Ewurakva 7. r; Mentor: Leda Tomulić; Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan" Krk

Marta Zečević 7. r; Mentor: Jasna Malner Ladašić; Osnovna škola „Brajda“

Katarina Miškulin 7. r; Mentor: Ivana Dužević; Osnovna škola „Srdoči“

Katarina Lopandić 7. r; Mentor: Maja Šikić; Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav

Maša Eškinja 7. r; Mentor: Maja Šikić; Osnovna škola "Milan Brozović"

Anastazija Vukelić 8. r; Mentor: Jasna Malner Ladašić; Osnovna škola „Brajda“

Niko Ivančević 8. r; Mentor: Andrea Dujmešić Kopić; Osnovna škola „Kozala“

Naia Aurora Ribarić Russel 8. r; Mentor: Lucilla Micheli Marušić; Osnovna škola – Scuola elementare „Belvedere“

Neyla Hodžić 8. r; Mentor: Josipa Baljak; Osnovna škola „Turnić“

Laura Lukačević 8. r; Mentor: Josipa Baljak; Osnovna škola „Turnić“

Andre Medić 8. r; Mentor: Ivana Prelc Rukavina; Osnovna škola „Kostrena“

 

NAGRAĐENI U KATEGORIJI OD 1. DO 4. RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA

  1. Vita Zara Badurina 2. r; Mentor: Lucilla Micheli Marušić; Salezijanska klasična gimnazija s pravom javnosti Rijeka
  2. Petra Josipović 4. r; Mentor: Maja Zalokar; Gimnazija „Andrije Mohorovičića“ Rijeka
  3. Marta Vrankić 4.r; Mentor: Lucilla Micheli Marušić; Salezijanska klasična gimnazija s pravom javnosti Rijeka

 

ZAPAŽENI UČENICI, MENTORI I ŠKOLE U KATEGORIJI OD 1. DO 4. RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA

Barbara Crnković 4. r; Mentor: Lucilla Micheli Marušić; Salezijanska klasična gimnazija s pravom javnosti Rijeka

Ena Delić 2. r; Mentor: Maja Zalokar; Gimnazija „Andrije Mohorovičića“ Rijeka

Laura Vidović 4. r; Mentor: Dajana Rosatti; Prva riječka hrvatska gimnazija

Katarina Dragozetić 4. r; Mentor: Dajana Rosatti; Prva riječka hrvatska gimnazija

Nina Piškulić 2. r; Mentor: Maja Zalokar; Gimnazija „Andrije Mohorovičića“ Rijeka

Petra Šupuković 4. r; Mentor: Dajana Rosatti; Prva riječka hrvatska gimnazija

Učiteljica Josipa Baljak

 




Šetnja školom

Tableti 2020.g.

Tražilica

Tableti - razne upute

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Grad Rijeka

Anketa
Vaš omiljen predmet je:

















Korisni linkovi
Carnet
CMS za škole logo
Osnovna škola Turnić Rijeka / Franje Čandeka 20, HR-51000 Rijeka / os-turnic-ri.skole.hr / os-turnic@os-turnic-ri.skole.hr
preskoči na navigaciju