« Rujan 2021 »

20.09.2021. 14:48
U organizaciji Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU u Splitu je danas održana konferencija svečanog predstavljanja Financijskih mehanizama Europskog gospodarskog prostora (EGP) i Kraljevine Norveške 2014.- 2021. u Republici Hrvatskoj ... The post Projekt ATTEND na svečanom predstavljanju financijskih mehanizama EGP i Kraljevine Norveške appeared first on CARNET .

17.09.2021. 15:21
CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje
Nastava je tek nedavno počela, a vaš raspored je već prilično gust? U potrazi ste za inspiracijom kako na jednostavan način iskoristiti već dostupne digitalne sadržaje u vlastitoj nastavi? Pozivamo ... The post CARNET webinari o e-Škole digitalnim sadržajima za učenje i poučavanje appeared first on CARNET .

17.09.2021. 12:04
INFO Najava radova – CARNET – promjena termina
Postovani, Obavjestavamo vas o promjeni termina najavljenih radova za Sibensko-kninsku zupaniju. Novi termin je pomaknut za dva dana te glasi: – 23.09.2021. od 07 do 08 sati – Sibensko-kninska zupanija ... The post INFO Najava radova – CARNET – promjena termina appeared first on CARNET .

16.09.2021. 18:04
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Zadarska zupanija
Postovani korisnici, Danas, 16.09.2021. oko 17:10 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost za ustanove clanice CARNET-a na podrucju Zadarske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Zadarska zupanija appeared first on CARNET .

16.09.2021. 12:08
Svake godine u listopadu obilježava se Europski mjesec kibernetičke sigurnosti. Tim povodom CARNET-ov Nacionalni CERT provodit će niz aktivnosti s ciljem osvještavanja hrvatskih građana o važnosti kibernetičke sigurnosti, kako bi ... The post Uz slogan ,,Razmisli prije nego klikneš!" obilježavamo Europski mjesec kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

15.09.2021. 18:04
INFO Najava radova – CARNET – 21.-22.09.2021.
Postovani, U svrhu osiguravanja stabilnosti rada okosnice CARNET mreze, CARNET NOC ce izvrsiti programsku nadogradnju mreznih uredjaja uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti CARNET korisnika prema sljedecem rasporedu: ... The post INFO Najava radova – CARNET – 21.-22.09.2021. appeared first on CARNET .

15.09.2021. 08:30
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta - nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

14.09.2021. 09:40
Webinar: Što je novo u novom Loomenu?
U petak, 17. rujna 2021. godine u 13 sati održat će se webinar na temu novog Loomena. Na ovom webinaru odgovorit će se na pitanja koji su razlozi arhiviranja starih ... The post Webinar: Što je novo u novom Loomenu? appeared first on CARNET .

13.09.2021. 16:51
Cjelodnevnom radionicom za osposobljavanje predavača započeo je Program obrazovanja za unaprjeđenje digitalnih kompetencija odgojno-obrazovnih radnika u sklopu druge faze programa "e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola za 21. stoljeće". Radionice ... The post Uskoro započinju radionice za unaprjeđenje digitalnih kompetencija učitelja i nastavnika u 1321 školi u Hrvatskoj appeared first on CARNET .

10.09.2021. 18:04
INFO Uspostava mrezne povezanosti – OKTV – Zagreb
Postovani, Prema informacijama koje smo zaprimili od OKTV NOC-a, problemi na cvoristu su sanirani te se ne ocekuju daljnje poteskoce. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – OKTV – Zagreb appeared first on CARNET .

Ukupno: 920962
MAT liga - rezultati na kraju školske godine
Autor: Jelena Kralj-Smiričić, 24. 6. 2021.

Ove školske godine naši učenici su po prvi puta imali priliku sudjelovati u MAT ligi.

Što je MAT liga?

MAT liga ekipno je matematičko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola. Nastala je sa željom popularizacije matematike, veće motivacije učenika i njihovih mentora u radu te poticanja zajedništva i timskog rada.

U ovoj školskoj godini organizirano je 4. kola. Naši vrijedni učenici i njihovi mentori sudjelovali su u svim kolima.

Učenici razredne nastave sudjelovali su u najviše tri kola (zimsko kolo su propustili zbog velikog broja razreda u samoizolaciji u vrijeme održavanja natjecanja). Učenici predmetne nastave sudjelovali su u sva četiri kola.

U natjecanju je sudjelovalo:

• 6 učenika 2.a razreda pod mentorstvom učiteljice Ljubice Šuljić
  • 12 učenika 3.a razreda pod mentorstvom učiteljice Sidonije Grabar
  • 16 učenika 3.b razreda pod mentorstvom učiteljice Ljiljane Golić
  • 18 učenika 5. i 6. razreda pod mentorstvom učiteljice Jelene Kralj-Smirčić (školski povjerenik za ovo natjecanje)
  • 8 učenika 7. i 8. razreda pod mentorstvom učiteljice Snježane Komadine.

Uspjehu i trudu naših učenika veselili smo se nakon svakog kola. Ponos je bio još veći ako su ekipe ostvarile pomak u odnosu na prethodno kolo. Osvojeni bodovi  kroz cijelu godinu su se zbrajali. Na kraju možemo reći da su se neke naše ekipe više istaknule te se smjestile u gornju polovicu ljestvica s zaista velikim brojem natjecatelja.

U prilogu možete pregledati poredak svih natjecatelja. Radi lakšeg snalaženja naše ekipe obojane su žutom bojom.

Natjecatelji 2.a razreda

Natjecatelji 3.a razreda

Natjecatelji 3.b razreda

Čestitamo svim natjecateljima i njihovim mentorima, posebno bi istakli:

2. razred (natjecalo se ukupno 172 ekipa)

3. ekipa, 30. mjesto: Matija Frleta, Mila Mrvoš

1. ekipa, 35. mjesto: Maksim Manestar, Lovro Radelja

2. ekipa, 39. mjesto: Tina Glavan, Dominik Luketić

3. razred (natjecalo se ukupno 177 ekipa):

1. ekipa, 67. mjesto: Nikolina Josipa Nikolaus, Ivan Pejin

3. ekipa, 97. mjesto: Nikola Savčić, Karlo Turčić

Natjecatelji 5.a razreda