7. kreativni likovni natječaj "Volim mlijeko" (Dukat)

Autor: Dijana Matijević, 21. 12. 2018.

U rujnu 2018. godine zagrebački je Dukat, sedmu godinu zaredom, raspisao nacionalni kreativni likovni natječaj "Volim mlijeko!", u kojem su sudjelovali učenici od prvog do četvrtog razreda osnovnih škola diljem Hrvatske.

Cilj ovog nacionalnog višegodišnjeg projekta jest skretanje pozornosti djece i odraslih na važnost redovnog doručka za pravilan rast i razvoj djece školskog uzrasta. Ovogodišnja tema je "Krava Šara".

Učenici 1. a razreda koji su sudjelovali u sedmom Dukatovom kreativnom likovnom natječaju "Volim mlijeko!" pod temom "Krava Šara" su: Lara Čubelić, Karlo Turčić, Nikolina Josipa Nikolaus, Lana Mužik, Niko Lovrić, Darian Čosić, Mia Luketić, Leona Fresl, Klea Matić i Mateo Šegota, učiteljica Sidonija Grabar.

Učenici 1.b razreda s učiteljicom Ljiljanom Golić su: Antonio Benac, Antonio Cvijanović, Lucie Traore, Magdalena Lovrenčić, Matea Sabljak, Petra Dobrić, Vita Superina, Teo Perić, Maria Geljić i Ella Barbalić.

Učenici 2.a razreda s učiteljicom Tamarom Jerković su: Taša Novković, Noa Vidović, Vito Smojver i Vito Hrenek.

Učenici 2.b razreda s učiteljicom Anom Znaor Milohnić: David Pezo, Nora Nekić, Ema Ćirkić, Mia Prostran, Karla Radić, Greta Špalj, Chiara Franjić, Adrian Ivanec, Petar Slavulj, Paula Grahovac i Andrija Augustinović.

Učenici 3.a razreda s učiteljicom Dijanom Matijević su: Nora Franjković, Mila Tadej, Nikola Lovrečić, Alba Martinez Di Monte Muros, Melani Kobas, Mia Cvitkušić, Filip Bajić i Isabel Terzić.

Učenici 3.b razreda s učiteljicom Bosiljkom Skokan su: Ida Musljija, Sara Glavurtić, Lana Ivošević, Leana Barbir Stjepanović i Irena Milutinović. smiley

Učenici 4.a razreda s učiteljicom Vesnom Sochor su: Eni Sternisa, Mia Jelušić, Borjan Luketić, Nikola Diklić, Lea Anić, Sara Srok, Andro Ljubojević, Mirta Turković, Ema Bubić i Andrej Tariba.

Učenici 4. b razreda s učiteljicom Svjetlanom Višnić su: Nea Superina, Andrej Kljun, Mateo Popović, Mia Vuksan, Nika Štampf, Kaja Štimac, Alex Stojković, Tara Bukilić i Mihaela Cvijanović.

Učenicima čestitke za priznanje Dukata za uspješno sudjelovanje u 7. kreativnom likovnom natječaju "Volim mlijeko!